شرکت آبرون الکترونیک سپاهان

شرکت آبرون الکترونیک سپاهان

 شرکت آبرون الکترونیک سپاهان

شرکت آبرون الکترونیک سپاهان  با بهره­ گيري از توان تخصصی و تکنولوژي پيشرفته به عنوان مجموعه ای  پيشتاز در توليد تجهيزات اتوماسيون صنعتي و برق تابلويي با بيش از 900 محصول تحت استانداردهای اروپايي  موفق به دريافت ستاره طلايي کيفيت برتر انگلستان براي محصولات خود گرديده است. 

رعد الکتریک

رعد الکتریک

تجهیزات رعد الکتریک


رعد اطمینان را به مشتریان خود عرضه می کند و این یک شعار نبوده بلکه باور و هدف ما است.
بیش از 26 سال تجربه وتلاش موجب گشته هم اکنون ما با طراحی، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات، از ترمینال بلاک تا تجهیزات اندازه گیری، از داکت تا ریل و دیگر تجهیزاتی جهت اتصالات الکتریکی بتوانیم به نیاز مشتریان خود پاسخ دهیم.پارس فانال

پارس فانال

کلیه محصولات شرکت پارس حفاظ که با نام پارس فانال ارائه می شود دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. شرکت از سال 1382 دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و فروش بر اساس این سیستم انجام می گیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزو اصول خط مشی شرکت می باشد .

شرکت رادونیکس

شرکت رادونیکس

مجموعه رادونیکس نیز در سال ۱۳۷۶ بطور جدی وارد عرصه طراحی و تولید کنترلر های دستگاه های سی ان سی شد. 

 مجموعه رادونیکس نیز در سال ۱۳۷۶ بطور جدی وارد عرصه طراحی و تولید کنترلر های دستگاه های سی ان سی شد. از آنجا که منابع قابل توجهی در زمینه کنترلر های سی ان سی در آن زمان در ایران در اختیار نبود، عملا فرایند طراحی و ساخت اولین سری کنترلر ها این مجموعه فرایندی بسیار سخت و انرژی بر بود و با توجه به نیاز به ادغام سه تخصص و علم مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر، این روند برای بسیاری از مجموعه ها دست نیافتنی بود. با تمامی این مشکلات این مجموعه مصمم به دستیابی به این تکنولوژی بود و می بایست برای هر مشکلی راه حلی بر اساس توانمندی داخلی می یافت که ماحصل تمامی این تلاش ها کنترلر بود که Radonix Position Control و یا به اختصار Radonix PC نام گذاری شد.

 

شرکت مهندسی تکامل صنعت برق

شرکت مهندسی تکامل صنعت برق

تکامل صنعت

این واحد تولیدی خصوصی در سال ۱۳۵۹ به نام موسسه برق صنعتی تکامل تاسیس و در رشته برق صنعتی با ساخت، مونتاژ،  نصب و راه‌اندازی تابلوهای برق صنعتی ، کلیدهای اتوماتیک (MCCB) و کنتاکتور و شاسی های پوش باتن فلزی و پلاستیکی و همچنین لوازم جانبی در بخش های مختلف صنعت شروع به کار نمود.

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه در سال 1361 به منظور تولید انواع کلیدهای گردان و سلکتوری در شهر صنعتی کاوه تاسیس و راه اندازی گردیده است و در تمام این مدت سعی نموده است از طرق مختلف از قبیل مشارکت در تدوین استاندارد های ملی ، عضویت در کمیته های فنی IEC ، دانش فنی لازم را کسب و همچنین از به روز نگهداشتن این اطلاعات اطمینان حاصل نماید.