گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه در سال 1361 به منظور تولید انواع کلیدهای گردان و سلکتوری در شهر صنعتی کاوه تاسیس و راه اندازی گردیده است و در تمام این مدت سعی نموده است از طرق مختلف از قبیل مشارکت در تدوین استاندارد های ملی ، عضویت در کمیته های فنی IEC ، دانش فنی لازم را کسب و همچنین از به روز نگهداشتن این اطلاعات اطمینان حاصل نماید.


گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه همواره تلاش می کند تا با توسعه تولیدات خود با اولویت رعایت الزامات استاندارد برآورده سازی و انتظارات مشتریان و حضور در بازارهای داخلی و بین المللی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، نسبت به ارائه محصول با کیفیت و قابل رقابت و ایجاد حس اعتماد در مصرف کنندگان اقدام نماید.

در سال ۱۳۶۱ با مجوز وزارت صنایع جهت تولید انواع کلید های گردان تابلوئی گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه تأسیس و اقدامات اولیه جهت احداث کارخانه در شهر صنعتی کاوه را بعمل می آورد. در سال ۱۳۶۵پس از احداث ساختمان و نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات با ورود قطعات جهت مونتاژ، شرکت فعالیت های تولیدی خود را رسماً شروع مینماید. در سال ۱۳۷۰ با تولید کلیه قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفائی رسیده و بتدریج موفق به تولید انبوه کلیدهای گردان تابلویی از ۱۲ تا ۶۳۰ آمپر در حالتهای مختلف میشود. در سال  ۱۳۷۵ خط تولید کلیدهای مینیاتوری در کارخانه الکتروکاوه راه اندازی شد و موفق به تولید کلیدهای مینیاتوری از ۲ تا ۶۳آمپر بصورت تکفاز – فاز و نولسه فاز و سه فاز و نول گردید . از سال ۱۳۸۵ به منظور تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی ، الکتروکاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه فعالیتهای خود قرارداد و موفق به تولید انواع رله های DC خودروهای سبک و سنگین شد . در حال حاضر گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه با استفاده از تجارب سی ساله خود ، تولیدات خود را با تکنولوژی روز دنیا مطابقت داده و طرح جدیدی از کلیدهای گردان با درجه حفاظت (IP65) و کلیدهای قابل قطع زیر بار دو طرفه Changeover 200  تا ۶۳۰ آمپر در برنامه فعالیت خود قرارداده  است . محصولات الکتروکاوه موفق گردیده است نیاز طیف وسیعی از مصرف کنندگان کلید های تابلوئی را در صنایع برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع سیمان ،صنایع فولاد ، صنایع ماشین ابزار ، صنایع خودرویی و ریلی را تامین نماید. محصولات تولیدی الکتروکاوه مطابق با استانداردهای بین المللی IEC تولید و عرضه میگردد و دارای تائیدیه های کیفی از سازمان استاندارد ملی ایران میباشد . درک نیاز مشتری و توجه به خواسته های مصرف کنندگان و تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل موجب گردیده تا امروزه محصولات تولیدی الکتروکاوه یکی از بهترین نوع تولیدات در زمینه کلیدهای تابلویی در سطح جهان باشد.

سخنی از مدیریت


در دنیای مدرن و رو به پیشرفت امروز، سازمان هایی در عرصه تولید و خدمات موفق تر هستند که کیفیت ، خلاقیت ، نو آوری و رضایت مشتری را هدف اصلی خود قرارداده و در تغییرات محیطی و شرایط نا مساعد اقتصادی بهترین عملکرد را ارائه می دهند.
از دیرباز تا کنون نام الکتروکاوه  همیشه به عنوان نمادی از کیفیت و اعتماد مطرح بوده و اگر امروز خلاقیت و استفاده از تکنولوژی جدید و ماشین آلات و نیروی انسانی زبده را مزیت اصلی خود بدانیم این دستاورد حاصل از بیش از سه دهه تجربه و تلاش مدیران و کارکنان شرکت و همچنین استفاده از نظرات و ایده های مشتریان و برآورده ساختن نیاز های آنان بوده است. همچنین حضور گسترده در بازار های رقابتی و افزایش سهم بازار را به عنوان یکی از استراتژی های خود انتخاب کرده و بی شک همراهی شما عزیزان پشتوانه نیرومندی بوده و مارا در این راه یاری می کند.
یکی از اصلی ترین اهداف ما در گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه ایجاد زیر ساخت سازمانی و فرهنگ مناسب برای خلق سازمانی خلاق و فنی و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است از این روی بسیار امیدواریم در سال های آینده نیز در کنار شما آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل به فصل بنگاریم.
 
در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز 1404 ، گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه تمام برنامه ها و توان خود را معطوف بر این کرده است تا در زمینه تولید تجهیزات قطع و وصل کننده فشار ضعیف به عنوان برترین واحد صنعتی تولیدی در سطح خاور میانه شناخته شود.