آموزش و خدمات, معرفی محصولات CNC

مخزن روغن ریل و واگن هایوین HIWIN

مخزن روغن ریل و واگن

انواع مخزن روغن ریل و واگن هایوین HIWIN

هایوین HIWIN جزء بهترین برندهای بازار ایران در مبحث ریل و واگن می باشد که علاوه بر فراوانی این محصولات و وابسته نبودن به یک وارد کننده خاص دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب می باشد. همچنین شرکت هایوین دارای محصولات فراوانی در زمینه اتوماسیون صنعتی و سی ان سی از جمله این سروو موتور، استپ موتور، جک های خطی، موتور های خطی، تورک موتور، لینیر گاید یا ریل و اگن، بال اسکرو و غیره را تولید میکند.

معروف ترین و کاربردیترین محصولات HIWIN در ایران شامل لینیر گاید و بال اسکرو می باشد

لینیر گاید های هایوین با توجه به نیاز مشتری و کاربردهای گوناگون دارای سری های مختلفی است.

سری HG که مناسب برای ماشین آلات CNC است که دارای ساچمه های گرد هستند.

یکی از قطعات جانبی واگن هایوین مخزن روغن هست که بروی ریل سوار میشود جهت روغنکاری همان ریل

 

فروش مخزن روغن ریل و واگن هایوین HIWIN

ریل و واگن یا لینیر گاید چیست؟

یکی از مهمترین مکانیزم های حرکتی دقیق می باشد که جهت ساپورت بار مکانیکی بصورت حرکت خطی مورد استفاده قرار می گیرد. حرکت خطی بر روی ساچمه ها یا رولر صورت می گیرد. این ساچمه ها در داخل بلوک بین ریل و بلوک از طریق یک مسیر بسته با غلتش خود امکان حرکت دقیق خطی را فراهم می کند. به علت کم بودن مقاومت اصطکاکی در لینیر گاید، جهت به حرکت در آوردن نیروی کمی مورد نیاز است. همین ویژگی باعث می شود توان کمی برای رسیدن به سرعت بالا مصرف گردد. این ویژگی برای حرکت های رفت و برگشتی سریع بسیار مهم می باشد. لینتر گاید ها به دلیل طراحی خاصی که دارند می توانند بارهای افقی و عمومی را تحمل نمایند. ماشین های با دقت های بالا و ربات ها جابجا کننده و ماشین های سی ان سی و برش و غیره از لینیرگایدها استفاده می کنند.

نحوه جا زدن مخزن روغن بروی ریل هایوین

مدل HG

مدل خطی HG با ظرفیت بار و سختی بالاتر از دیگر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه تری طراحی شده اند. این سری دارای ساچمه های استوانه ی یا به اصطلاح بشکه ای می باشد که تحمل بار بیشتر را امکان پذیر نمود است همچنین ویژگی هایی از قبیل: یکسان سازی بارها در جهت شعاعی، معکوس شعاعی و جانبی و تنظیم خودکار برای برطرف کردن خطای سیستم را دارا است. بنابراین، گایدهای خطی سری HG می توانند عمر طولانی با سرعت بالا، دقت بالا و حرکت خطی صاف ایجاد کنند.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۱۱/۳۸ (KN) الی ۲۰۸/۳۶ (KN)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *