آموزش و خدمات, معرفی محصولات CNC

ساپورت مهره بالسکرو سایز 16

ساپورت مهره

 ساپورت مهره بالسکرو سایز 16

 

  • مدل: BSG16
  • نوع پیچ: M5
  • جنس : الومینیوم

 

جهت اطلاعات بیشتر و قیمت با شماره تماس 09156945426 در واتساپ ارتباط بگیرید..

 

ساپورت مهره بال اسکرو

ساپورت مهره

 

ساپورت مهره بال اسکرو ball screw support unit قطعه ای می‌باشد که برای ارتباط با قطعه موردنظر استفاده می‌گردد. جنس ساپورت مهره بال اسکرو از آهن و آلومینیوم طراحی و ساخته می باشد. بطور کلی ساپورت بال اسکرو وظیفه نگهداری بال اسکرو را دارد و جز قطعات جانبی بال اسکرو بحساب میآید.مشخصه اصلی ساپورت پیچ بال اسکرو این است که از دو نقطه ،سر و انتهای بال اسکرو نصب و به این صورت بال اسکرو از دو نقطه مهار می‌گردد یعنی به این صورت که یک نقطه از سر بال اسکرو و یک نقطه در انتهای بال اسکرو.
ساپورت های بال اسکرو دارای قطر های معینی تولید و ساخته میشوند نکته بسیار مهم برای ساپورت بال اسکرو این است که باید یاتاقانی را برای بال اسکرو انتخاب کنید که مهره بال اسکرو در داخل آن به طور کامل قرار گرفته و فیکس گردد لازم بذکر است یاتاقان ها دارای دو مدل فلنجی و بلوکی است .
ساپورت بال اسکرو نیز از قطعات سی ان سی و از متعلقات بال اسکرو است . لازم بذکر است برای خرید ساپورت بال باید توجه کرد به مواردی از جمله : (قطر بال اسکرو و گام بال اسکرو و قطر ساپورت مهره و نیز طول آن .
ساپورت مهره یا support nut نیز قطعه ای در صنعت بلبرینگ و بال اسکرو می‌باشد که که میتوان آن را به سادگی روی مهره فیکس کرد که این امر باعث امکان نصب بار به مهره را راحت تر خواهد کرد . معمولا ساپورت مهره یک طرف بال اسکرو به طور ثابت و طرف دیگر به صورت معلق ساپورت می‌کند.
(ball screw support unitانواع ساپورت بال اسکروساپورت مهره بال اسکروnut supportساپورت بال اسکرو باهرقیمت ساپورت بال اسکروخرید ساپورت بال اسکرو و فروش ساپورت بال اسکرو و قیمت ساپورت بال اسکرو و نماینده پخش ساپورت بال اسکرو در ناظم الطبا تهران ، ساپورت بال اسکرو باهر و قیمت ساپورت بال اسکرو باهر و فروش ساپورت بال اسکرو باهر و گارانتی ساپورت بال اسکرو باهر و استعلام قیمت روز ساپورت بال اسکرو باهر و ساپورت بال اسکروBK و BFساپورت مهره بال اسکرو و خرید و قیمت ساپورت مهره بال اسکرو ساخت چین و ساپورت بال اسکرو BGS40 ساپورت بال اسکرو – BGS32 ساپورت بال اسکرو – BGS20 ساپورت بال اسکرو – BGS16 ساپورت بال اسکرو – BGS12و نیز ساپورت مهره بال اسکرو سری BSG با ابعاد و اندازه های استاندارد مناسب برای مهره های SFU و FSI و ساپورت مهره بال اسکرو BSG12 ساخت چین

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *