اسپیندل موتور مخصوص داندانپزشکی

اسپیندل موتور مخصوص داندانپزشکی

 اسپیندل موتور مخصوص داندانپزشکی و برد الکترونیکی

این محصول یک اسپیندل برقی حکاکی شده با سرعت. بالا  و قدرت نامی است. اسپیندل برقی حکاکی برای حکاکی دندانهای مصنوعی سفارشی ساخته شده است. این ماده عمدتاً برای پردازش مواد نرم مانند زیرکونیا دستگاه های دندانپزشکی استفاده می شود و در زمینه دندانپزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژه برای فرزکاری با دقت بالا از فلزات مختلف و غیر فلزات طراحی شده است

به علت کیفیت بالای این محصول دارای یکسال گارانتی میباشد.

CNC چه کاردبرد هایی دارد؟

CNC چه کاردبرد هایی دارد؟

CNC  چه کاربرد هایی دارد؟

از سی ان سی در تراش، فرز سنتر، اره، برش و حک لیزراستفاده می شود. 

در دو دهه گذشته، افراد بسیاری، در توسعه سیستم‌های متن باز برای کنترل ماشین ابزارها تلاش کردند و این به عنوان راه حلی شناخته شده برای کنترل ماشین ابزارها در آمده است.
توسعه بر پایه تکنولوژی و ساخت بر پایه جمع‌آوری قطعات در کنار یکدیگر، به منظور تحقق خواسته‌های مداوم برای ماشین ابزارهایی با عملکرد و انعطاف‌پذیری بالا، کیفیت محصول و کاهش هزینه‌ها.


اجزا دستگاه CNC

اجزا دستگاه CNC

اجزای دستگاه CNC

به طور کلی تمامی ماشین های CNC شامل دو قسمت اصلی مکانیکی و کنترل به شرح زیر می باشد

1- قسمت مکانیکی یا ماشین براده برداری یا افزار و متعلقات آن در اشکال مختلف هست.

2- سیستم یا واحد کنترل که برنامه را گرفته پس از تجزیه و تحلیل دستورات را به روش مناسب به CNC میدهد.

اسپیندل موتور چیست

اسپیندل موتور چیست

 اسپیندل موتور چیست :

یکی از اجزای مهم دستگاه‌های سی‌ان‌سی ( CNC ) اسپیندل موتور که یک موتور AC (جریان متناوب) است، می‌باشد و سهم مهمی در سرعت، دقت و کیفیت ماشینکاری دستگاه‌های سی ان سی دارد. می‌توان برای درک بهتر، موتور کولر آبی را که شباهت زیادی به اسپیندل‌موتور دارد، به عنوان یک مثال بیان نمود. البته این دو دستگاه در قطعات بکار رفته مانند یاتاقان‌ها و حتی میزان دقت ساخت و لقی ( Backlash ) تفاوت‌های اساسی با هم دارند اما در کل در یک خانواده قرار می‌گیرند.

کار اسپیندل موتور، چرخاندن سریع ابزار و قطعه‌کار است؛ لغت ” اسپیندل ” به معنای چرخنده است. در تئوری، لغت اسپیندل ( Spindle ) به شفت ( میله‌ی انتقال نیرو ) چرخنده اطلاق می‌شود؛ ولی عموما به تمام سیستم چرخشی و تمام محورهای یک ماشین سی‌ان‌سی، که دوران می‌کند، اسپیندل گفته می‌شود. اسپیندل اصلی دستگاه، موتوری است که برای چرخاندن ابزار کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در دستگاه‌های تراشکاری اسپیندل فرعی، محور دواری است که قطعه را می‌چرخاند. اسپیندل‌ها انواع مختلفی دارند، بسته به گشتاور و سرعت نهایی و البته سیستم تغذیه‌‌شان به دسته‌های متنوعی تقسیم می‌شوند.

استپ موتور

استپ موتور

استپ موتور step motor

استپ موتورهای دو فاز: در برند لیدشاین این استپ موتورها از گشاور 3 تا 400 کیلوگرم سانتی متر در فلنج های 42، 57، 86، 110 و 130

درایور استپ موتور دو فاز: در برند لیدشاین درایورهای استپ موتور دو فاز در ولتاژها و آمپرهای مختلف و با امکانات متفاوت مانند میکرواستپ تنظیم جریان، امکان ارتباط شبکه و ... موجود است که دست شما را برای انتخاب درایور مناسب برای استپ موتور کاملا باز میگذارد.

استپ موتور انکودر دار: استپ موتورهای انکودر دار و درایورهای آنان، با انکودرهای 1000 پالس در دو مدل دو فاز و سه فاز جهت تامین فیدبک و دقت بالا جهت افزایش سرعت و دقت با عنوان easy servo از برند لیدشاین میباشد.