کنترلر PC-ProLAN 4A ، رادونیکس

رادونیکس
"از 5 امتیاز"

کنترلر Pro-LAN 4A / کنترل4 محور همزمان

 

کنترلر Pro-LAN 4A از سری کنترلر های Pro-LAN با امکان کنترل تا ۴ محور همزمان می باشد.
این سری از کنترلر های رادونیکس به علت استفاده از پورت LAN برای ارتباط با کامپیوتر، دارای نویز پذیری پایین بوده و برای استفاده در محیط های صنعتی بسیار مناسب هستند.
بیشترین کاربرد این مدل در دستگاه های روتر مانند روترهای چوب و فرز های مخصوص فلزات، روتر های ۴ محور منبت و حکاکی چند هد،دستگاه های خراطی، دستگاه های برش پلاسما با قابلیت کنترل ارتفاع، دستگاه های برش و حک شیشه، انواع دستگاههای دوخت و دستگاه های حک طلا می باشد.تماس با کارشناس
دسته بندی :
کلمات کلیدی : تولید ملی ساخت ایران کنترلر PC Plus ، رادونیکس کنترلر رادونیکس کنترلر PC Plus کنترلر Pro-LAN 2A رادونیکس کنترلر PC-ProLAN 4A کنترلر PC-ProLAN 4A رادونیکس کنترلر 4 محور رادونیکس
مدل: ProLAN 4A
تعداد ورودی آنالوگ: ندارد
گارانتی: یکسال
تعداد خروجی آنالوگ: 2 کانال
تعداد محور: چهار
تعداد ورودی دیجیتال: 24 عدد
تعداد خروجی دجیتال: 16 عدد
ارتباط با کامپیوتر: LAN
شماره سریال : radonixprolan 4a

کنترلر Pro-LAN 4A / کنترل4 محور همزمان

 

کنترلر Pro-LAN 4A از سری کنترلر های Pro-LAN با امکان کنترل تا ۴ محور همزمان می باشد.
این سری از کنترلر های رادونیکس به علت استفاده از پورت LAN برای ارتباط با کامپیوتر، دارای نویز پذیری پایین بوده و برای استفاده در محیط های صنعتی بسیار مناسب هستند.
بیشترین کاربرد این مدل در دستگاه های روتر مانند روترهای چوب و فرز های مخصوص فلزات، روتر های ۴ محور منبت و حکاکی چند هد،دستگاه های خراطی، دستگاه های برش پلاسما با قابلیت کنترل ارتفاع، دستگاه های برش و حک شیشه، انواع دستگاههای دوخت و دستگاه های حک طلا می باشد.

کنترلر های 4 محور و 6 محور سری پرولن دارای پوشش های حفاظتی پلاستیکی محکمی می باشند. این پوشش ها توسط پایه های مخصوصی امکان نصب کنترلر بر روی ریل های تابلو برق را ایجاد کرده اند.

کنترلرهای رادونیکس سری پرولن با کامپیوتر تحت پروتکل TCP/IP و توسط ارتباط Ethernet بصورت کاملا استاندارد متصل می گردند. بنابراین از کابل های آماده CAT5 و CAT6 تا طول 30 متر می توان برای این منظور استفاده کرد. 
در کنترلر های 4 و 6 محور، هر هشت ورودی یک سوئیچ تغییر حالت بین حالت هایNPN و PNP  دارد. خروجی های دیجیتال کنترلر های رادونیکس همگی  NPN می باشند همچنین هر خروجی توسط دیودی محافظت شده است، بنا براین در اتصال به رله ها، برای حذف جریان برگشتی، دیگر نیازی به استفاده از دیود نمی باشد.
کنترلر های 4 و 6 محور رادونیکس دارای دو خروجی های آنالوگ می باشند که این خروجی ها مقدار پیوسته ای بین 0 تا 10 ولت را ایجاد می کنند که در روترها برای  کنترل دور اسپیندل مورد استفاده قرار می گیرند. این خروجی ها نسبت به اتصال کوتاه به قطب های منبع تغذیه و الکتریسیته ساکن محافظت شده اند اما اتصال مستقیم به ولتاژ بالاتر از ولتاژ تغذیه کنترل، به آنها آسیب می رساند.
کنترلر های 4 و 6 محور پرو لن رادونیکس قابلیت  ارتباط با هندویل را دارند ،هندویل هایی با انکودر 5 ولت و ترجیحا خروجی های تفاضلی برای ارتباط با کنترلر رادونیکس مناسب می باشند، برای نویز پذیری کمتر، ورودی هندویل نیز توسط کوپل نوری ایزوله شده است.

امتیاز کاربران به : کنترلر PC-ProLAN 4A ، رادونیکس
{{x.rating_title}}
{{x.rate}}

برای ثبت نظر، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید

ورود

نظرات کاربران:

{{comment.comment}}


{{comment.add_time | jdate}}

{{comment.creator_name}}