اینورتر ایرانی آگر / کاربرد بوستر پمپ NP100 : توان 3.7 کیلو وات

نوین سازان صعنت برق سپاهان
"از 5 امتیاز"

اینورتر های سری NP100 با قابلیت کنترل سرعت و کشتاور موتور به روش های حلقه باز V/F و  Vector Control با دقت قابل قبول قابلیت کنترل انواع پمپ ها را دارا می باشد و همچنین قابلیت بوستر پمپ جهت کنترل چند پمپ به صورت همزمان و یا یکی پس از دیگری را نیز دارا می باشد.

استارت نرم و اشکال زدایی گردش به‌طور دستی
کنترل حصول اطمینان از ایمنی پمپ را با استارت نرم دستی و یا گردش دستی قبل از بکار انداختن سیستم
قابلیت سوئیچینگ پمپ‌ها به آرامی
تعیین فرکانس کلید را برای سوئیچینگ فرکانس متغیر برای فرکانس شبکه 
تغییرفرکانس پمپ به منظور ثبات فشار لوله‌ها به فرکانس شبکه دهد در حالی که پمپ فرکانس متغیر در سرعت بالایی کارمی کند.
 قابلیت اینورتر در تابع حفاظت مطلوب
جلوگیری از چکه کردن اینورتر  یا ضربه ناگهانی 

 تماس با کارشناس
کلمات کلیدی : تولید ملی ساخت ایران محصولات صنعتی inverter inverter ایرانی اینورتر اینورتر ایرانی اینورتر ملی اینورتر اقتصادی اینورتر ایرانی آگر کاربرد سنگین کنترل دور درایو ایرانی اینورتر ایرانی آگ NP100 توان 3.7 کیلو وات اینورتر بوستر پمپ اینورتر بوستر پمپ ایرانی فروش اینورتر بوستر پمپ
مدل: NP100
توان (KW) کیلو وات: 3.7
ولتاژ ورودی: 380 ولت سه فاز
ولتاژ خروجی: 380 ولت سه فاز
توان (HP) اسب بخار: 5
روشهای کنترلی: V/F Control , (Sensorless Flux Vector Control (SFVC
گارانتی: یکسال
کنترلر PID داخلی: دارد
plc داخلی: 7 ورودی دیجیتال , 2 عدد خروجی رله , 1 عدد خروجی ترانزیستوری
ورودی و خروجی آنالوگ: 2 ورودی , 2 خروجی
گشتاور اولیه: 150% در فرکانس 0.5 هرتز
اندازه گیری خودکار پارامترهای موتور Auto tuning: دارد
منحنی V/F: Linaer Curve , Multi-Point Curve , Nth Power Curve , V/F Separation
بیشترین فرکانس خروجی: V/F : 0-3200Hz , Vector-Control : 0-300Hz
پورت های ارتباطی: سریال RS485 , Modbus-RTU
خدمات پس از فروش: 5 سال
شماره سریال : aagernp1003.7

اینورتر های سری NP100 با قابلیت کنترل سرعت و کشتاور موتور به روش های حلقه باز V/F و  Vector Control با دقت قابل قبول قابلیت کنترل انواع پمپ ها را دارا می باشد و همچنین قابلیت بوستر پمپ جهت کنترل چند پمپ به صورت همزمان و یا یکی پس از دیگری را نیز دارا می باشد.

استارت نرم و اشکال زدایی گردش به‌طور دستی
کنترل حصول اطمینان از ایمنی پمپ را با استارت نرم دستی و یا گردش دستی قبل از بکار انداختن سیستم
قابلیت سوئیچینگ پمپ‌ها به آرامی
تعیین فرکانس کلید را برای سوئیچینگ فرکانس متغیر برای فرکانس شبکه 
تغییرفرکانس پمپ به منظور ثبات فشار لوله‌ها به فرکانس شبکه دهد در حالی که پمپ فرکانس متغیر در سرعت بالایی کارمی کند.
 قابلیت اینورتر در تابع حفاظت مطلوب
جلوگیری از چکه کردن اینورتر  یا ضربه ناگهانی 

 

اینورتر ایرانی آگر NP100 : توان 3.7 کیلو وات کاربرد بوستر پمپ

اینورتر چیست :

 

منظور از اینورتر دستگاه الکترونیکی است که برای کنترل کردن سرعت چرخش یک موتور AC با کنترل کردن فرکانس و ولتاژ برق اعمال شده به موتور الکتریکی بدون آنكه قدرت و گشتاور موتور كاهش يابد. اینورترها در ظرفيت هاي مختلف ساخته مي شوند که با توجه به تغذیه ورودی آن به DC و AC تقسیم می شود . جریان AC تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که بوسیله مدارت داخلی کنترل می شود. اینورتر نوسان ساز الکترونیکی قدرت بالا است. دلیل این نام گذاری آن است که این دستگاه عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول را انجام میدهد. در حال حاضر از اینورترجهت کنترل قدرت کشش و سرعت موتور استفاده می شود.

 

 

استفاده از اینورتر مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها عبارتند از :

1.عدم نیاز به دستگاههای کنترل دبی مکانیکی
2.ذخیره انرژی تا ۵۰ درصد
3.نبودن شوک راه اندازی و راه اندازی نرم و توقف نرم
4.افزایش عمر مفید قطعات مکانیکی
5.تنظیم کننده سرعت موتور (کنترل دور)
6.تغیر دهنده جهت دور به راحتی
7.روشن و خاموش نمودن موتور بدون نیاز به قطع و وصل برق اصلی
8.کاهش ضربه های مکانیکی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید قسمت مکانیکی
9.حفاظت موتور در مقابل افزایش ولتاژ و جلوگیری از آسیب دیدن موتور
10.کار کردن موتور حتی با وجود ولتاژ ورودی متغیر
11.امکان کنترل از راه دور
12.برنامه ریزی حرکت
13.ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور

 

 

کاربردهای اینورتر های مخصوص بوستر پمپ آگر  NP100

ساختمان‌ های بلند، و مسکونی، دوام منبع آب، پمپ های آتش نشانی و گرمایش برای شرکت‌ ها
سیستم گردش تهویه هوای مرکزی، سیستم دوگانه منبع آب
منبع تولید آب، گردش مجدد منبع آب خنک‌کننده ، سیستم منبع آب بویلر
سیستم حمل نفت با فشار ثابت برای پورت نفت، ایستگاه پمپ نفت، انبار نفت، و خط لوله نفت.
نیروگاه آبی، ایستگاه تقویت کننده
فاضلاب، تصفیه آب فاضلاب
سیستم زه کشی و آبیاری برای میدان‌های بزرگ، پارک‌ها و مزارع سرسبز
نصب بوستر پمپ آتش نشانی و آبرسانی در ساختمانهای مرتفع ویا بازیر بنای وسیع جهت تامین فشار آب انجام می شود.

راه ندازی بوستر پمپ

راه اندازی بوستر پمپ آبرسانی و آتش نشانی کمی با هم متفاوت است. بوستر پمپ های آبرسانی در طول شبانه روز در حال کار می باشند. اما بوستر پمپ آتش نشانی فقط در حالت آماده به کار بوده و تقریبا تا زمانی که حادثه یا آتش سوزی رخ نداده باشد روشن نخواهند شد. به همین دلیل اکثر بوستر پمپ های آتش نشانی دارای شرایط زیر می باشند :

 

سیستم های دورمتغیر

در بوستر پمپ ها از موتورهای محرک با دور ثابت استفاده می شود . برای نزديکی هر چه بيشتر الگوی مصرفی و کارکرد بوستر پمپ از سيستم موتور محرک با دور متغيير استفاده می کنند . هنگاميکه مصرف کننده شروع به مصرف آب می کند ، فشار سيستم افت پيدا می کند . سنسور فشار در خروجي بوستر پمپ اين کاهش فشار را حس کرده و به اينورتر انتقال می دهند . در اينورتر مقدار فشار مورد نظر بعنوان set point تعريف مي گردد .  در برد يا اينورتر بر اساس قوانين پمپها ، محاسباتی صورت می گيرد تا مقدار فركانس پمپها و در نتيجه دور الکتروموتور به گونه ای تغيير يابد تا ميزان فشار خروجي پمپ با فشار set point برابر گردد . موتور اول با دور متغيير از طريق تابلوی فرمان وارد عمل می شود . سيستم کنترل تابلوی برق يا اينورترکه از سيستم الکترونيکی بهره مند است ، با توجه به ميزان مصرف ، دور موتور را تنظيم می کند و بين کارکرد بوستر پمپ با مقدار مصرف هماهنگی بوجود می آورد و الکتروپمپ با اين دور شروع به کار می کند . اگر مصرف کمتر شود ، دور موتور نيز متناسب با آن کم می شود و اگر مصرف زياد شود ، دور موتور نيز زياد می شود . اگر اين الکتروپمپ قادر به تأمين نياز مصرفی نباشد ، الکتروپمپ های ديگر به ترتيب وارد مدار می شوند. همان گونه که در شکل پيداست ، با دورهای مختلف موتور محرک ، می توان سيال را با آبدهی و فشار مشخص در خروجی بوستر پمپ داشت . در سيستم دور متغيير می توان با يک الکتروپمپ طيف وسيعی از فشار و آبدهی را پوشش داد .

 

در سالهای اخیر به دلیل مزایای بسیار زیاد سیستمهای دور متغیر از قبیل فشار خروجی نسبتاً ثابت ، عدم نوسانات شدید فشار ، مصرف انرژی پایین ، کمتر شدن استهلاک قطعات مکانیکی و غیره ، از این سیستمها در بوسترپمپ بصورت فراگیر استفاده می گردد . در این سیستمها با تغییر فرکانس الکتروموتور از طریق اینورتر، دور موتور تغییر می کند . با تغییر دور موتور منحنی هد و دبی پمپ نیز به تبع آن دچار تغییر می گردد و با دورهای مختلف در یک فشار ثابت ، می توان دبی های مختلفی را در خروجی پمپ داشته باشیم . با توجه به نوع کاربری بوسترپمپ و میزان دبی مورد نیاز و با احتساب درنظر گرفتن هزینه های مربوط ، بوستر پمپهای مختلفی با سیستمهای متفاوت دور متغیر طرح می گردند.

سیستم بوستر پمپ به شرح ذیل می باشند :

 

راه اندازی بوستر دورثابت

راه اندازی بوستر پمپ دور ثابت قدیمی ترین ، ساده ترین و البته کم هزینه ترین روش راه اندازی است. در این روش که بیشتر بروی بوستر پمپ های آتش نشانی انجام می شود با کاهش فشار شبکه لوله کشی پمپ ها با تمام توان شروع به کار میکنند، تاز مانی که فشار به حد تنطیم شده رسیده و پرشر سویچ یا کنترل کننده فشار دستور خاموشی را صادر کند.

 

راه اندازی بوستر پمپ با پی ال سی

اگر از plc یا برد مخصوص بوستر پمپ استفاده شود یک سنسور فشار آنالوگ (پرشر ترانسمیتر) استفاده می شود. اگر برد ساده تر یا مدار ساده برای بوستر در نظر گرفته شده باشد به ازای هر پمپ یک پرشر سویچ بوری کلکتور خواهیم داشت.

با کاهش فشار در خروجی بوستر پمپ اولین پمپ شروع به کار میکند. اگر همچنان فشار کمتر از میزان تنطیمی بود پمپ دوم با وقفه زمانی کوتاهی نسب به پمپ اول وارد مدار میشود. و سپس به همین ترتیب پمپ سوم. هر پرشر سویچ مسئول کنترل یک پمپ است و زمان روشن و خاموش شدن پمپ توسط پرشر سویچ مربوطه تنطیم می شود. اما در برخی تابلو کنترل ها از plc استفاده می شود و تمام پرشر ها به این دستگاه متصل هستند ان زمان ترتیب روشن خاموش شدن توسط plc مشخص می شود. ولی اینورتر های اگر با داشتن پی ال سی داخلی به تنهایی عملیات تعویض پمپ را انجام می دهند . سیکل خاموش شدن نیز به همین منوال است.

با باز کردن شیر و کاهش فشار در خروجی آن  میزان فشار توسط سنسور به plc یا درایو یا برد ارسال می شود. درایو یا برد پمپ اول را با تعداد دور کم وارد مدار میکند و اگر فشار به میزان تنطیمی نرسد و فرکانس به حداکثر (50 هرتز) برسد این پمپ با تعویض کنتاکتور بصورت مستقیم از برق شهر تغذیه شده و پمپ دوم توسط درایو وارد مدار می شود.

پمپ دوم هم مانند پمپ اول تعداد دورش بالا رفته تا به حداکثر برسد و اگر باز هم فشار به حد مجاز نرسد پمپ سوم وارد خط می شود.

نحوه خاموش شدن و کم کردن پمپ ها هم مانند روشن کردن آنهاست و با افزایش فشار فرکانس کم می شود و با رسیدن به حداقل فرکانس یکی از پمپ های که با برق شهر وارد مدار شده خاموش می شود و اگر باز هم فشار در حال بالارفتن بود پمپ بعدی که با برق شهر می باشد هم از مدار خارج می شود و در نهایت پمپی که توسط درایو کنترل می شود خاموش می شود.

 

راه اندازی بوستر پمپ با اینورتر   NP100

راه اندازی بوستر پمپ با اینورتر یا درایو این امکان را میدهد که پمپ یا پمپهای بوستر با توانی به اندازه نیاز و مصرف آب وارد مدار شوند و استارتی نرم با تنش کمتر را داشته باشند.

اما استفاده از اینورتر چه مزایا و معایبی دارد؟

چه زمانی بهتر است راه اندازی بوستر پمپ با اینورتر باشد؟

آیا از نظر اقتصادی اینورتر به صرفه خواهد بود؟

برای پاسخ به این سوالات ابتدا روش کار اینورتر را بررسی می کنیم

اینوتر یا درایو با تغییر دو پارامتر فرکانس و ولتاژ ، تعداد دور موتور را کنترل میکند. پمپ های سانتریفوژ با کاهش و افزایش تعداد دور میزان هد و دبی آن تغییر میکند. بروی بوستر پمپ های دور متغیر نیز با بهره مندی از همین درایو ها ، براساس فشار در خروجی بوستر پمپ تعداد دور پمپ را کنترل میکند. راه اندازی بوستر پمپ با اینورتر به دو صورت انجام میشود:

راه اندازی تمام پمپ های بوستر پمپ با یک درایو

راه ندازی بوستر پمپ با اینورتر به تعداد پمپ ها

 

راه اندازی بوستر پمپ با یک اینورتر

این سیستم جزو رایج ترین سیستمهای دور متغیر و با صرفه ترین آنها می باشد و در 90% موارد پاسخگوی نیاز می باشد . در این سیستم نوع پمپها یکسان می باشند و یک دستگاه اینورتر جهت دور متغیر کردن یکی از پمپها استفاده می گردد . در صورتیکه نیاز به دبی باشد یکی از پمپها بصورت دور متغیر وارد مدار می گردد . در صورتی که دبی مورد نیاز افزایش یابد ، دور موتور نیز بالاتر می رود . در صورتیکه دبی مورد نیاز از دبی حداکثر پمپ در حداکثر فرکانس تنظیمی بیشتر گردد و پمپ اول پاسخگوی تأمین دبی مورد نیاز نگردد ، پمپ بعدی بصورت دور ثابت وارد مدار می گردد و پمپ دور متغیر دور خود کمتر می کند بگونه ای که فشار در خروجی ثابت بماند . با بیشتر شدن دبی مورد نیاز دور الکتروپمپ نیز بیشتر می گردد تا فشار ثابت بماند . در صورتیکه دبی مصرفی از ظرفیت حداکثری دو پمپ بگذرد ، پمپ سوم نیز بصورت دور ثابت وارد مدار می گردد و پمپ اول دور خود را مجدداً پایین آورده تا فشار ثابت بماند . در صورت وجود پمپهای دیگر در بوستر پمپ این سیکل به همین ترتیب ادامه می یابد . با کم شدن مصرف ، دور موتور متغیر کم می گردد تا جاییکه به حداقل فرکانس تنظیمی می رسد. در این حالت پمپ یکی از پمپهای دور ثابت از مدار خارج می گردد . به همین ترتیب با کم شدن مصرف ، پمپهای دور ثابت به ترتیب از مدار خارج می گردند و در انتها پمپ دور متغیر از مدار خارج می گردد . در این سیستم CHANGE OVER صورت می پذیرد و کلیه پمپها امکان کارکرد دور متغیر را دارند .

روش دیگر راه اندازی بوستر پمپ با یک اینورتر به این صورت است که پمپ اول با اینورتر کنترل می شود و در صورت کم بود فشار و رسیدن فرکانس به حداکثر پمپ اول به وسیله کنتاکتور بصورت دایم کار در مدار قرار میگیرد و خروجی اینورتر به پمپ دیگر وصل میشود تا این پمپ نیز از فرکانس پایین شروع به کار کند و به میزان دوری برسد که فشار سیستم تامین شود اگر فشار باز هم کم باشد این پمپ هم بصورت دائم کار به برق شهر وصل میشود و پمپ دیگر به درایو وصل می گردد، مراحل برگشت نیز به این صورت می باشد.

راه اندازی بوستر پمپ با این روش هزینه کمتری در بر دارد و سیستم کارکرد ساده تری دارد. از این روش بیشتر برای بوستر پمپ های آتشنشانی که جاکی پمپ (jockey pump) ندارد استفاده می شود و یا توسط سازندگانی که قصد کاهش هزینه های ساخت را دارند.

تنظیمات اینورتر NP100 آگر برای حالت راه اندازی بیش از یک موتور با یک درایو

تذکر: در این کاربرد درایو بر روی موتورهایی که مستقیما به شبکه قدرت متصل شدهاند هیچگونه حفاظت و کنترلی ندارد.

تذکر: برای اعمال این روش باید درایو حتما در مد کنترلی V/f باشد.

 

انجام این کار به روشهای مختلفی با درایوهای سری NE و NG امکانپذیر است. در ادامه یکی از این روشها با توجه به پارامترهای درایوهای سری NG شرح داده میشود:

1- ابتدا نحوه کنترل موتور را بر روی روش کنترل V/f قرار میدهیم:

P0-01 = 2

2- در گام دوم تنظیمات مربوط به کنترلر PID اعمال میشود.

روش تنظیم فرکانس اصلی دستگاه را بر روی خروجی حلقه کنترلی PID قرار میدهیم:

P0-03 = 8

برای سیستمهای مختلف ضرایب تناسبی، انتگرالگیر و مشتقگیر و نحوه عملکرد کنترلر مقادیر بسیار متنوعی اختیار میکنند که در فایلی جداگانه روش کلی تنظیم و استفاده از کنترلر PID توضیح داده خواهد شد. بهطور کلی مقدار ضریب pK بالا و مقدار ضریب iK کم و مقدار ضریب dK بسیار کم انتخاب میشود. در سیستم تست مورد استفاده در شرکت مقدار این ضرایب از قرار زیر بود اما الزامی برای صحت عملکرد این ضرایب در دیگر موتورها و سیستمها وجود ندارد.

PA-00 = 0

PA-01 = 100%

PA-02 = 0

PA-03 = 0

PA-05 = 64

PA-06 = 4.5

PA-07 = 0.3

 

3- در گام سوم خروجیهای دیجیتال را پیکره بندی خواهیم کرد. برای این کار رلههای خروجی درایو را به کار برده و داریم:

P8-19 = 45

P8-20 = 5%

P8-28 = 50

P8-29 = 5%

P5-02 = 3

P5-03 = 25

4- در پایان مدار فرمان و قدرت از قرار زیر متصل میشود:

 

ترمینال DRV خروجی درایو و SRC ولتاژ شبکه قدرت است. کلید S1 خارجی است، RLY1 رله 1 بر روی ترمینال دیجیتال خروجی درایو و RLY2 رله 2 بر روی ترمینال دیجیتال خروجی درایو میباشد.

نمودار زیر مسیر روشن شدن و خاموش شدن موتورها را با توجه به پارامتر مورد کنترل نشان میدهد:

 

در نمودار فوق نقطه 1 لحظه روشن شدن موتوردوم در فرکانس 44 هرتز، نقطه 2 لحظه روشن شدن موتور سوم در فرکانس 45 هرتز، نقطه 3 لحظه خاموش شدن موتور سوم در فرکانس 4.74 هرتز و نقطه چهارم لحظه خاموش شدن موتور دوم در فرکانس 43 هرتز میباشد.

 

 

راه اندازی بوستر پمپ با حالت اینورتر به تعداد پمپ ها

در این سیستم برای هر الکتروپمپ یک دستگاه اینورتر در نظر گرفته می شود و همه پمپها بصورت دور متغیر عمل می کنند . این سیستم بیشتر در مواردی کاربرد دارد که پمپها بزرگ می باشند و دبی مصرفی بسیار بالا می باشد . در این سیستم به دلیل هزینه اینورترها ، قیمت نهایی بالا می باشد و به جز موارد خاص استفاده نمی گردد . در این سیستم نیز با شروع مصرف یکی از پمپها بصورت دور متغیر وارد مدار می گردد . در صورتیکه مصرف بیش از ظرفیت پمپ باشد ، پمپ دوم نیز بصورت دور متغیر وارد مدار می گردد و فرکانس هر دو پمپ یکسان می گردد تا فشار خروجی ثابت بماند . در صورت بیشتر شدن مصرف فرکانس پمپها نیز بالا می رود تا جاییکه به حداکثر فرکانس تنظیمی می رسند . در صورت نیاز پمپهای بعدی نیز به همین ترتیب وارد مدار می گردد .  در صورت کاهش مصرف دور الکتروپمپها نیز کمتر می گردد و پمپها از مدار خارج می گردند . در این سیستم نیزمی توان از عملکرد CHANGE OVER بهره برد .

تمام این درایو ها توسط یک برد اصلی یا انتخاب یک درایو مادر (Master) کنترل میشود، بقیه درایو ها بصورت شبکه با این درایو وصل میگردند و کنترل دور آنها از طریق شبکه بین آنها صورت می گردد. کیفیت بالا و حفاظت و قابلیت اطمینان یا امنیت بالا سیستم از مزیتهای این روش می باشد.

این روش اصولی تر و بهتر از راه اندازی با یک درایو است اما هزینه آن بسیار بالاتر خواهد شد و دارای مزیت های زیر می باشد:

 در سيستم دور متغیر به برد الكترونيكي یا PLC اضافي نياز نمي باشد و كليه محسبات و كنترلها از طريق خود اينورتر مخصوص بوسترپمپ صورت مي پذيرد

 اينورتر قابليت برنامه پذيری توسط کامپيوتر را دارد . بنابراين پمپ و کل يونيت ميتوانند با يک برنامه کامپيوتری ويژه به کار انداخته و کنترل شوند

 قابليت استفاده از يك اينورتر براي كل مجموعه و استفاده از يك اينورتر براي هر پمپ

 ايجاد فشار با تلورانس بسيار كم (تقريباً ثابت) در خروجي بوسترپمپ با دبي يكنواخت

 خاموش شدن اينورتر و الكتروموتورپمپها در حالتي كه مصرف وجود ندارد 

 قابليت Soft-Start و Soft-Stop ، بگونه ای که موتور می تواند به آرامی به دور نامی خود برسد و در صورت خاموش شدن به آرامی خاموش شود . لذا تمام اجزا و قطعات پمپ و موتور با وجود اين سيستم دچار تنش کمتری شده و عمر طولانی تری خواهند داشت

 سيستم دارای تمام حفاظتهای لازم برای خود اينورتر و الکتروموتورها می باشد از جمله حفاظت در مقابل دو فاز شدن ، حفاظت در مقابل over current ، حفاظت در مقابل اتصال کوتاه خارجی ، حفاظت بی متال، حفاظت ارتینگ، حفاظت در برابر خشک کار کردن پمپها و غيره که تمام اين حفاظتها به صورت پارامتری قابل کنترل می باشند.

 

 مشخصات کلی اینورتر

نحوه سیم بندی و نصب اینورتر آگر 

ابعاد اینورترهای اگر با توجه به توان 

جدول جریان ورودی و خروجی اینورتر های اگر

با توجه به جریانهای وروردی درایو انتخاب کابل تغذیه اهمیت پیدا می کند لذا در زید جدول انتخاب کابل ارائه می گردد

همچنین برای انتخاب کنتاکتور مصرفی در تابلو استاندارد زیر ارائه میگردد

با توجه به استفاده از ترمزهای خارجی برای تخلیه ولتاز تولیدی موتور هنگام توقف در زیر جدول انتخاب مقاومت ترمز برای توانهای مختلف اینورتر  نمایش داده می شود

راکتور های dc زیربه دلیل رفع نویز و بهبود سیگنال خروجی در ورودی و خروجی اینورتر ها استفاده می شود با توجه به کاربردهای خاص مورد استفاده می گردد لذا نحوه انتخاب ان در زیر امده است

شرایط محیط برای نصب داریو بصورت زیر میباشد

در اخر به مقایسه اجمالی مدلهای تولیدی آگر می پردازیم از نحوه استفاده اندازه ان لذا بصورت اجمالی در زیر نمایش داده میشود

و

امتیاز کاربران به : اینورتر ایرانی آگر / کاربرد بوستر پمپ NP100 : توان 3.7 کیلو وات
{{x.rating_title}}
{{x.rate}}

برای ثبت نظر، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید

ورود

نظرات کاربران:

{{comment.comment}}


{{comment.add_time | jdate}}

{{comment.creator_name}}